Auction 428 - Part 4 (Lots 1989 - 2166)

GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 2098

Lot 2098

Estimated price 5,000 €
Result 12,000 €

DANZIG

25 Gulden 1923. J. 10D10. R Vorzüglich-Stempelglanz