Auction 428 - Part 4 (Lots 1989 - 2166)

GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 2049

Lot 2049

Estimated price 400 €
Result 600 €

SACHSEN Albert, 1873-1902.

5 Mark 1877. J. 260. Sehr schön-vorzüglich