Auction 428 - Part 3 (Lots 1655 - 1988)

GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 1933

Lot 1933

Estimated price 1,500 €
Result 1,600 €

ANHALT Friedrich II., 1904-1918.

20 Mark 1904. J. 182. Sehr schön-vorzüglich