Auction 428 - Part 3 (Lots 1655 - 1988)

GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 1924

Lot 1924

Estimated price 1,750 €
Result 2,200 €

ANHALT Friedrich I., 1871-1904.

20 Mark 1875. J. 179. Sehr schön-vorzüglich