Auction 428 - Part 3 (Lots 1655 - 1988)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN
| Estimated price | 1,000 € |
HESSEN Ludwig III., 1848-1877.
5 Mark 1875. J. 67. Kl. Kratzer, vorzüglich-Stempelglanz