eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 DEUTSCHE KOLONIEN

Lot 9545

Lot 9545

Estimated price 75 €
Result 175 €

DEUTSCH-OSTAFRIKA

1 Rupie 1890. J. 713. Hübsche Patina, vorzüglich