eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 9288

Lot 9288

Estimated price 400 €
Result 625 €

SACHSEN Johann, 1854-1873.

20 Mark 1872. J. 258. Sehr schön-vorzüglich