eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 9213

Lot 9213

Estimated price 200 €
Result 340 €

BAYERN Otto II., 1886-1913.

10 Mark 1907. J. 201. Sehr schön-vorzüglich