eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSGOLDMÜNZEN

Lot 9210

Lot 9210

Estimated price 400 €
Result 650 €

BAYERN Otto II., 1886-1913.

20 Mark 1895. J. 200. Sehr schön-vorzüglich