eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 9187

Lot 9187

Estimated price 300 €
Result 1,300 €

WÜRTTEMBERG Karl, 1864-1891.

5 Mark 1874. J. 173. Hübsche Patina, vorzüglich