eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 9131

Lot 9131

Estimated price 200 €
Result 575 €

SACHSEN-WEIMAR-EISENACH Wilhelm Ernst, 1901-1918.

2 Mark 1901. J. 157. Vorzüglich/Stempelglanz