eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 9066

Lot 9066

Estimated price 100 €
Result 370 €

SACHSEN-ALTENBURG Ernst, 1853-1908.

5 Mark 1901. J. 143. Überarbeitet, kl. Randfehler, sehr schön