eLive Auction 87 - Coins - Day 5 (Lose 9002 - 9741)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 9061

Lot 9061

Estimated price 300 €
Result 700 €

SACHSEN-ALTENBURG Ernst, 1853-1908.

2 Mark 1901. J. 142. Vorzüglich-Stempelglanz