eLive Auction 87 - Coins - Day 4 (Lose 8216 - 9001)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 8941

Lot 8941

Estimated price 400 €
Result 850 €

OLDENBURG Friedrich August, 1900-1918.

5 Mark 1900. J. 95. Sehr schön-vorzüglich/vorzüglich