eLive Auction 87 - Coins - Day 4 (Lose 8216 - 9001)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 8844

Lot 8844

Estimated price 250 €
Result 420 €

HESSEN Ludwig III., 1848-1877.

5 Mark 1876. J. 67. Sehr schön-vorzüglich/vorzüglich