eLive Auction 87 - Coins - Day 4 (Lose 8216 - 9001)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 8784

Lot 8784

Estimated price 75 €
Result 130 €

BAYERN Ludwig III., 1913-1918.

5 Mark 1914. J. 53. Hübsche Patina, vorzüglich +