eLive Auction 87 - Coins - Day 4 (Lose 8216 - 9001)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 8780

Lot 8780

Estimated price 100 €
Result 140 €

BAYERN Ludwig III., 1913-1918.

5 Mark 1914. J. 53. Hübsche Patina, vorzüglich-Stempelglanz