eLive Auction 87 - Coins - Day 4 (Lose 8216 - 9001)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 8758

Lot 8758

Estimated price 250 €
Result unsold
BAYERN Ludwig II., 1864-1886.

5 Mark 1876. J. 42. Vorzüglich-Stempelglanz