eLive Auction 87 - Coins - Day 4 (Lose 8216 - 9001)
GERMAN COINS SINCE 1871 REICHSSILBERMÜNZEN

Lot 8709

Lot 8709

Estimated price 500 €
Result unsold
BADEN Friedrich I., 1852-1907.

5 Mark 1902. J. 29. Kl. Randfehler, vorzüglich +