eLive Auction 87 - Coins - Day 2 (Lose 6781 - 7430)
THE HOLY ROMAN EMPIRE/AUSTRIAN COINS HOLY ROMAN EMPIRE

Lot 7122

Lot 7122

Estimated price 75 €
Result unsold
Franz II., 1792-1804.

Ku.-Heller 1803 H, Günzburg. 0,66 g. J. 32. R Sehr schön-vorzüglich