eLive Auction 87 - Coins - Day 2 (Lose 6781 - 7430)
THE HOLY ROMAN EMPIRE/AUSTRIAN COINS HOLY ROMAN EMPIRE

Lot 7119

Lot 7119

Estimated price 150 €
Result 350 €

Franz II., 1792-1804.

24 Kreuzer 1800 C, Prag. 9,43 g. J. 115. Vorzüglich-Stempelglanz