eLive Auction 86 - - day 5 (Lots 8345 - 9089)

Medaillen
Lots

Lot 8660

Lot 8660

Estimated price 175 €
Result 250 €

Karl, 1864-1891.
5 Mark 1877. J. 291. Winz. Zaponlackreste, min. berieben, sehr schön