eLive Auction 86 - - day 5 (Lots 8345 - 9089)

Medaillen
Lots

Lot 8478

Lot 8478

Estimated price 75 €
Result 105 €

Freie Hansestadt.
2 Mark 1904. J. 59. Hübsche Patina, vorzüglich +