eLive Auction 86 - - day 1 (Lots 5001 - 6067)

Lot 5253

Lot 5253

Estimated price 125 €
Result 280 €

Wilhelm Ernst, 1901-1918.
5 Mark 1908.

Universität Jena.

J. 161. Hübsche Patina, fast Stempelglanz