eLive Auction 86 - - day 1 (Lots 5001 - 6067)

Lot 5221

Lot 5221

Estimated price 300 €
Result 420 €

Heinrich XXII., 1859-1902.
2 Mark 1899. J. 118. Vorzüglich-Stempelglanz