eLive Auction 86 - - day 1 (Lots 5001 - 6067)

Lot 5191

Lot 5191

Estimated price 100 €
Result 185 €

Ludwig III., 1913-1918.
5 Mark 1914. J. 53. Vorzüglich-Stempelglanz