Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)
German coins since 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 750 € |
DEUTSCHE KOLONIEN. DEUTSCH-NEU-GUINEA.
2 Neu-Guinea Mark 1894 A. J. 706.
Vorzüglich-Stempelglanz