Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 4071

Lot 4071

Estimated price 2,000 €
Result 2,800 €

REICHSGOLDMÜNZEN. DANZIG.
25 Gulden 1930. J. D11.
Vorzüglich-Stempelglanz