Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)
German coins since 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 2,500 € |
REICHSGOLDMÜNZEN. SCHWARZBURG-RUDOLSTADT. Günther Viktor, 1890-1918.
10 Mark 1898. J. 286.
Sehr schön-vorzüglich