Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)
German coins since 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 2,000 € |
REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN-COBURG UND GOTHA. Ernst II., 1844-1893.
20 Mark 1886. J. 271.
Sehr schön-vorzüglich