Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 4038

Lot 4038

Estimated price 2,000 €
Result 2,600 €

REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN-COBURG UND GOTHA. Ernst II., 1844-1893.
20 Mark 1886. J. 271.
Sehr schön-vorzüglich