Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 4030

Lot 4030

Estimated price 500 €
Result 850 €

REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN. Georg, 1902-1904.
20 Mark 1903. J. 266.
Vorzüglich-Stempelglanz