Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)
German coins since 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 1,000 € |
REICHSGOLDMÜNZEN. MECKLENBURG-SCHWERIN. Friedrich Franz II., 1842-1883.
10 Mark 1878. J. 231.
Sehr schön-vorzüglich