Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 3968

Lot 3968

Estimated price 1,750 €
Result 1,800 €

REICHSGOLDMÜNZEN. LÜBECK. Freie und Hansestadt.
10 Mark 1901. J. 227.
Vorzüglich-Stempelglanz