Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 3939

Lot 3939

Estimated price 1,500 €
Result 1,700 €

REICHSGOLDMÜNZEN. BREMEN. Freie Hansestadt.
10 Mark 1907. J. 204.
Vorzüglich-Stempelglanz