Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 3932

Lot 3932

Estimated price 500 €
Result 700 €

REICHSGOLDMÜNZEN. BAYERN. Otto II., 1886-1913.
10 Mark 1888. J. 198.
Vorzüglich-Stempelglanz