Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 3930

Lot 3930

Estimated price 600 €
Result 2,000 €

REICHSGOLDMÜNZEN. BAYERN. Ludwig II., 1864-1886.
20 Mark 1874. J. 197.
Vorzüglich-Stempelglanz