Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 3893

Lot 3893

Estimated price 600 €
Result 700 €

REICHSSILBERMÜNZEN. SCHAUMBURG-LIPPE. Georg, 1893-1911.
2 Mark 1898. J. 164.
Vorzüglich-Stempelglanz