Auction 422 - - part 3 (Lots 3814 - 4107)

German coins since 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 3867

Lot 3867

Estimated price 300 €
Result 460 €

REICHSSILBERMÜNZEN. REUSS ÄLTERER LINIE. Heinrich XXII., 1859-1902.
2 Mark 1899. J. 118.
Vorzüglich/Stempelglanz