Auction 414 - - part 2
The Lodewijk S. Beuth Collection, Part 2
| Estimated price | 75 € |
Groningen als Onderdeel van de Republiek van de Zeven Verenigde Provinciën, 1673-1772 / Die Provinz Groningen als Teil der Republik der Vereinigten Niederlande (Sieben Vereinigte Provinzen), 1673-1772. Zilveren munten van de provincie Groningen / Silbermünzen der Provinz Groningen. 6 Stüber (Rijderschelling / Ruiterschelling) 1683. 4,75 g. Ohne Münzzeichen. Münzmeister David Hagenet. CNM 2.20.16; Purmer Go 10.
Sehr schön-vorzüglichhttps://www.kuenker.de/de/auktionen/410-414/5219