Auction 413 - - part 2

German Coins since 1871

Lot 2974

Lot 2974

Estimated price 400 €
Result 525 €

BAYERN. Ludwig II., 1864-1886 20 Mark 1872. J. 194.
Sehr schön-vorzüglich