Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2897

Lot 2897

Estimated price 250 €
Result 440 €

WÜRTTEMBERG. Wilhelm II., 1891-1918 5 Mark 1898. J. 176.
Vorzüglich-Stempelglanz