Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2880

Lot 2880

Estimated price 1,250 €
Result 2,800 €

WÜRTTEMBERG. Karl, 1864-1891 5 Mark 1888. J. 173.
Vorzüglich-Stempelglanz