Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2879

Lot 2879

Estimated price 750 €
Result 1,300 €

WÜRTTEMBERG. Karl, 1864-1891 5 Mark 1876. J. 173.
Vorzüglich-Stempelglanz