Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2876

Lot 2876

Estimated price 600 €
Result 950 €

WÜRTTEMBERG. Karl, 1864-1891 2 Mark 1888. J. 172.
Vorzüglich-Stempelglanz