Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2853

Lot 2853

Estimated price 100 €
Result 240 €

SACHSEN-WEIMAR-EISENACH. Wilhelm Ernst, 1901-1918 5 Mark 1903. Hochzeit. J. 159.
Patina, winz. Kratzer, vorzüglich