Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2851

Lot 2851

Estimated price 50 €
Result 130 €

SACHSEN-WEIMAR-EISENACH. Wilhelm Ernst, 1901-1918 2 Mark 1903. Hochzeit. J. 158.
Vorzüglich-Stempelglanz