Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2842

Lot 2842

Estimated price 200 €
Result 320 €

SACHSEN-MEININGEN. Georg II., 1866-1914 3 Mark 1913. J. 152.
Vorzüglich-Stempelglanz