Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2827

Lot 2827

Estimated price 1,000 €
Result 1,800 €

SACHSEN-ALTENBURG. Ernst, 1853-1908 5 Mark 1901. J. 143.
Prachtexemplar. Vorzüglich-Stempelglanz/Stempelglanz