Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2820

Lot 2820

Estimated price 50 €
Result 65 €

SACHSEN. Friedrich August III., 1904-1918 2 Mark 1909. Universität Leipzig. J. 138.
Hübsche Patina, fast Stempelglanz