Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2765

Lot 2765

Estimated price 600 €
Result 875 €

REUSS JÜNGERER LINIE. Heinrich XIV., 1867-1913 2 Mark 1884. J. 120.
Hübsche Patina, vorzüglich